دوره جامع تربیت سگ زیر نظر مربیان کارازموده و مجرب

اموزش حیواناتاموزش سگ

چگونه به سگ خود بیاموزیم که در خانه با احترام از مردم استقبال کند

برای بسیاری از سگ ها ، ملاقات با افراد جدید می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. این امر گاهی اوقات می تواند با پریدن ، لیسیدن ،  یا رفتار بیش فعالی عمومی ظاهر شود ؛ و گاهی اوقات حالت تهاجمی به خود می گیرند.

بسیاری از سگ ها به سادگی نمی دانند که با افرادی که در این شرایط قرار دارند رفتار کنند ، بنابراین در حالت ایده آل می خواهیم به سگ های خود یاد دهیم که مودبانه از افراد جدید چه در خانه و چه در خیابان استقبال کند.

اموزش سگ برای استقبال مودبانه همیشه آسان نیست. این می تواند آموزش های زیادی را طلب کند و تقریباً یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. اما با دنبال کردن مراحل زیر ، شاید بتوانید به سگ خود بیاموزید که هنگام بازدید بازدیدکننده از منزل شما رفتار خوبی داشته باشد.

نحوه استقبال را به سگ خود اموزش دهید

آموزش نحوه خوش آمدگویی به سگ به او خواهد آموخت که چگونه می خواهید وقتی کسی از جلوی در وارد می شود به طور کلی رفتار کند.

ابتدا به توله سگ خود دستور دهید وقتی از در وارد می شوید بنشیند. دستورات را تکرار نکنید و هرگونه رفتار آشفته را نادیده بگیرید تا زمانی که مطابق گفته شما عمل کنند. اگر باید سگ خود را از خود دور کنید ، این کار را سریع انجام دهید و تا آنجا که ممکن است رفتار را نادیده بگیرید.

این ممکن است کمی زمان ببرد ، به خصوص اگر این اولین باری است که به سگ خود دستور می دهید این کار را انجام دهد. صبر کنید تا سگ شما بنشیند.

هنگامی که سگ شما مودبانه نشست ، با آنها با صدای آرامبخش صحبت کنید ، حتی ممکن است بخواهید با پاداش دادن به آنها ، آنچه را که بیشتر به آنها انگیزه می دهد ، اعم از اسباب بازی ، غذای تشویقی ، تمجید یا حتی کمی پیاده روی در بیرون ، این رفتار را تثبیت کنید.

این باید به یک تمرین روزمره برای توله سگ شما تبدیل شود تا واقعاً آن را یاد بگیرد. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید آسان تر و آسان تر خواهد شد.

ممکن است ایده خوبی باشد که یک حصیر کوچک در نزدیکی درب ورودی قرار دهید تا سگ شما یاد بگیرد که این حصیر جایی است که برای استقبال از بازدید کنندگان باید در آنجا بنشیند.

شما می توانید با بیرون رفتن و بارها و بارها آمدن به خانه تمرین کنید تا به سگ خود کمک کنید تا آنچه را که از او می خواهید درک کند.

سگ اموزش دیده برای استقبال از مردم

به سگ خود نحوه وارد شدن به خانه را بیاموزید

اگر سگی دارید که دوست دارد وقت خود را بیرون از حیاط بگذراند ، بهتر است به آنها یاد دهید هنگام ورود به خانه نیز یک سری اصول را رعایت کنند. ممکن است بخواهید یک “تشک خوشامدگویی” را در کنار درب پشتی نیز قرار دهید.

به آنها بیاموزید که وقتی وارد می شوند ، باید روی تشک بنشینند و منتظر استقبال شوند یا به آنها دستور داده شود که وارد خانه شوند.

این مسئله در مورد سگی که انرژی زیادی دارد دشوارتر خواهد شد. آنها می خواهند به داخل خانه بیایند و در سراسر خانه بدوند ، زیرا آنها بسیار هیجان زده هستند و این معمولاً همان کاری است که انجام می دهند.

برای تحقق این کار ، هر بار که سگ شما وارد می شود ، باید بسیار صبور باشید و به تمرینات خود پایبند باشید ، این تکنیک همیشه جواب می دهد.

به زودی سگ شما یاد خواهد گرفت که به شیوه ای آرام و مودبانه وارد خانه شود. این به سگ شما کمک می کند یاد بگیرد که وقتی به خانه می آیید ، باید با صبر و حوصله در فضای معین شده بنشینند.

همه این تکنیک ها به سگ شما کمک می کند تا درک کند که هنگام باز شدن درب یا ورود هر شخصی – سگ باید هیجانات خود را کنترل کند.

به سگ خود بیاموزید تا به بازدید کنندگان سلام کند

اکنون وقت آن است که افراد دیگر را به اینجا دعوت کنیم. با یک یا دو نفر شروع کنید.

از دوست خود بخواهید در را بزند یا زنگ را بزند ، سپس سگ خود را وادار کنید که در حالت استقبال نزدیک در قرار بگیرد. درب ورودی را باز نکنید تا زمانی که سگ شما با آرامش در موقعیت قرار گیرد.

مهم نیست که چه مدت طول می کشد ؛ مهمتر این است که سگ شما این کار را درست انجام دهد اولین بار همیشه سخت ترین خواهد بود. مطمئن شوید که سگ خود را درست اموزش داده اید.

اکنون ، دوست خود را به خانه راه دهید و مطمئن شوید که سگ در حالت خوشامدگویی نشسته است. از دوست خود بخواهید با نوازش و گفتگو با صدایی آرامش بخش به سگ شما سلام کند ، به سگ خود مهلت دهید تا مهمان خود را بو کند.

سپس به سگ خود اطلاع دهید که می تواند بیاید و در اتاق نشیمن با مهمانتان به شما ملحق شود. شاید لازم باشد این کار را بارها و بارها انجام دهید. امیدوارم ، شما دوستان صبور داشته باشید!

شما می خواهید بیشتر و بیشتر مردم را دعوت کنید تا مطمئن شوید سگ شما واقعاً انتظارات شما را درک می کنند. ثابت قدم و صبور باشید. تسلیم نشوید ، وگرنه شکست خواهید خورد.

وقتی بیرون می روید و یا از ماشین پیاده می شوید تا با کسی صحبت کنید ، به سگ خود یاد دهید که کنار شما بنشیند.

سگ در حالت استراحت در فضای معین

جمع بندی :

برای شروع هر اموزشی باید برای خودتان یک چهارچوبی قائل شوید:

  • متعهد شوید که با رفتار محترمانه و دور از خشونت به سگ خود اموزش می دهید.
  • برای تمرین سلام و احترام مودبانه در مکان های مختلف ، از دوستان و خانواده خود کمک بگیرید تا رفتار خوب سگ شما با انواع افراد درمکان های متفاوت تعمیم یابد.
  • ورزش ، ورزش ، ورزش. یک سگ خسته بسیار کمتر از کسی که پر انرژی است  ، هیجان زده می شود.

آیا هنگام مراجعه بازدیدکنندگان در حفظ آرامش سگ خود مشکلی نداشته اید؟ چگونه سگ خود را به آرامش می رسانید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

همچنین ما برای خرید سگ اصیل پت فایل را به شما پیشنهاد می کنیم شما می توانید به ادرس https://petfile.ir مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دوره جامع تربیت سگ زیر نظر مربیان کارازموده و مجرب